14 diena

... mano gvenime yra lemtinga. Keturioliktą dieną žmonės ateina ir išeina. Anksčiau 14 dieną vedžiau, dar anksčiau 14 dieną vyko kiti svarbūs dalykai, o 2013 gegužio 14 d. teismas paskelbė sprendimą dėl skyrybų, po mėnesio skirto apskundimams - birželio 14 d. tas sprendimas įsiteisėjo ir taip baigėsi tris metus trukusi skyrybų nesąmonė. Trys metai, tai rūkas, pilka laiko zona mano spalvingam gyvenime, metas kai užaugome ir sužinojome, patyrėme kur kas daugiau nei norėtųsi, daugiau nei reikėtų. Galima būtų rašyti apie visą tai daug, bet... Šiuo atveju yra labai daug kas svarbu, tik šiame tinklaraštyje tai susije tik tiek, kad didele dalimi būtent dėl šių įvykių sustojo mano svajonių namučių statyba ir štai jau ketvirta vasara ir nieko nevyksta. Na, dabar vienas iš dviejų "rankinių stabdžių" jau kaip ir atleistas, žiūrėsime, gal pavyks išjudėti...

The trouble with the rat race is that even if you win, you're still a rat
(Lily Tomlin, 1977)


Ta proga šiandien, paradinėje pusėje ant rytinio šlaito pasodinau magnoliją. Jei prigis, bus prisiminimas, jei neprigis irgi :)


Gera, kai medžiai yra ne šiaip medžiai, o įprasminantys ir priemanantys


Prasiskleidė Vaidutės rožytės...


Mamos braškės... dieviškas metas :)


Kedriukai. Kai kurie jau lipa virš "užuolaidų"


Žymiosios eglaitės. Šiemet gausiai apdovanoju nupjauta žole


Kai nereikia pjauti žolės ir sodinti medžių, tęsiu akmenų taką. Matyti toliau jau kiek apžėlę, o arčiau dar "šviežiai" sudėta.


Ėch kiek dar čia erdvės kūrybai...

Komentarai

 1. Bandysiu mokytis skaldyt akmenį, dailiau atrodo kai lygus :) ir daugiau laisvos vietos yra labai gerai, nestovės kaimynas su bambaliu rankoj po langais.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Su akmenimis yra reikalų. Akmuo paprastai turi vieną lygesnę briauną. Idealaus lygumo nesiekiau, nes mano konceptas - natūrali gamta maximaliai. Dejimas toks: pasidarai panašaus lygio duobutę, atsineši žvyro kibiriuke, įstatai akmenį į duobikę ir su žvyru visas tuštumas skylutes užkamšai, kiek įmanoma. Su plaktuku žeme aplink akmenį trombuoji. Tikslas, kad akmuo stovėtų kio stabiliau. Kitaip sulys į žemę. Vienam akmeniui apie pusvalandis darbo :)

   Panaikinti
 2. Na tai sveikinu :) Neigiama patirtis irgi patirtis. Lauksim judesiuko :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gražus bus sodas kai užaugs, smagu :)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

3/4

Nulinė kanalizacija: vamzdžiai atgulė į žemę

9 sezonas. Traktorius užvedė variklį.