9 sezonas. Traktorius užvedė variklį.

Peržiemojome net 8 žiemą ir pradėjome 9 (!!!) sezoną. Oho. Kažkada, dar pirmaisiais - 2009-taisiais tiesiog jaučiau, kad tai truks ilgai. Dar tada sakiau, kad "galbūt statysiu 10 metų, kaip daugelis Lietuvių, o gal ir ilgiau". Kažkas keliaus aplink pasaulį, pirks naują mašiną ar išmoks groti gitara, o aš vis dar būsiu statybininkas. Taip ir išėjo. Nežinau ar tai pakartočiau, matyt viską daryčiau kitaip, bet nesigailiu. Man kaip XX amžiaus diedui visgi visa tai patinka (:

Rebrendinome. Daugiau jokių never.

Traktorius rimtai užvedė variklį. Tuo visada viskas prasideda.

Kovo pirmoji savaitė. Jokio išalo. Gandras vėl kirkina snapą.

Antrą žiemą peržiemojo sakuros. 
Trečią žiemą bandysime išgyventi jau be apsaugų...

Magnolija primena tą rožę iš Mažojo princo. 
Trečią žiemą gal irgi bandysime be apsaugų...

Ir pagaliau sodas... 
Laukiame šilumos ir tikimės, kad visi išsiskleis gyvi, žiema buvo šilta

Na štai, po 8 metų pajudėjome.

Taip gimsta laiptinė. Po ilgų debatų pasirinkau betoną. Su aikštele. Tiek metų bandžiau įsivaizduoti kaip tai atrodys, kurioje pusėje pradėti maršą - prie sienos ar va taip? Nutarėme, kad apsiūsime laiptus sienomis ir ten bus sandėliukas. Mat pirmame aukšte trūksta techninių patalpų.

Kaip Vaidutė sako, ryškėja namo veidas, lyg grįžta gyvybė :) 

Ir štai vėl pavasaris. 

Taip ilgai nerašiau... Tiesiog kažkuriuo momentu pajutau, kad visa tai trunka per ilgai ir jau nebedžiugina, tad ir neberašiau. Laukiau, kai bus kuo pasidžiaugti.

Komentarai

 1. Aš irgi neberšau, kaip sustojo taip ir stovi viskas. Tikiuosi vistik namus LT pastatysim, sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinu sugrįžus į statybas! Linkiu kuo greičiau užbaigti ir įsikeli gyventi.
  O mes dar tik pradedame savo namo statybas, t.y. šiuo metu dar tik braižomės.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Peskaičiau per porą vakarų visą jūsų serialą ir evoliuciją iki Everlando. Man atrodo jums ne bankelyje marketingu ar panašiai reikia užsiiminėti, o rašyti ir pozityvumo paskaitas vesti:) Jei nuspręsite toliau rašyti - mes skaitysim. Iki!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikiuosi pavyks galiausiai užbaigti namo statybas, o rezultatu pasidalinsit čia :) Dabar šiek tiek apstojom ir mes su namo statybomis, bet tikimės, kad greitu laiku galėsime toliau tęsti darbus. Bežiūrint nuotraukas kilo klausimas. Būtų įdomu sužinoti ar planuojate kaip nors dengti langus. Ar apsiribosite viduje žaliuzėmis, užuolaidomis, ar statysite užklandą iš lauko? Radau informacijos apie šias sistemas - https://www.baremarytai.lt/visi-z-tipo-profilai/ - tik nuotraukose čia daugiau ofisai pavaizduoti. Įdomu, ar yra galimybė pritaikyti ir gyvenamiesiems namams.

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

3/4

Nulinė kanalizacija: vamzdžiai atgulė į žemę