2010 m. kovo 17 d., trečiadienis

Sodybos koncepcija

Sveiki. Atrodo žiema visus užkniso juodai. Nors jau kovo antra pusė, bet sniegas nesitraukia. Nors oras po truputuką minkštėja. Dieną šviečia saulutė, o kartą su saule net snigo. Girdėjau, kad savaitgalį sulauksime lietaus. Ar prisimeni kaip atrodo lietus :) Taip, šios žiemos nepamiršiu ilgai ir ne tik dėl nuostabių orų...

Prabėgo jau mėnuo nuo pastarojo mano pasirodymo. Išties nieko naujo ir neįvyko. Pavasaris neatėjo, statybos neprasidėjo :) Tačiau šią savaitę sulaukiau naujienų iš rytų fronto, nedidelio progreso. Tai skubu pasipasakoti.

Pirmoji naujiena: pagaliau sulaukiau pažymos apie namo baigtumą. Turiu dokumentą su "šlapiu antspaudu" kuriame rašoma, kad mano namo baigtumas yra 55%. Atstatomoji vertė 504.000 Lt. Kad jau turiu terasą (spėju tai balkonas?), Plotas BRUTO 343 kv.m., užstatytas plotas 211 kv. m., Bendras plotas 295,47 kv.m. Tūris 1322 kūb. m. ir kitokių skaičiukų. Va, koks pasirodo tai dvaras! Net kvapą užėmė: smagu, o kartu ir baugu. Bet gražu ir miela! Dar pridėta kadastrinė byla su nuotraukomis, brėžiniais ir visa kita. Žodžiu oficialiai užfiksavome baigtumą. Ryt nešiu į kadastrą ir registruosiu. Visa ši "trachinamudija" yra reikalinga kitam statybų darbų etapui: naujam paskolos gabalui gauti. Tiesa sakant šiandiena nežinau kada tai vyks. Ko gero ne šiais metais...

Antroji naujiena smagesnė: susitikau su savo aplinkos architektu ir gavau pirmuosius eskizus. Nors šis projektas nepigus malonumas, bet labai naudingas ir prasmingas, jei kuri didesnę nei 20 arų sodybą. Specialistai pagal tavo pageidavimus sukurs, suprojektuos ir vizualizuos tavo tikslą. Kai projektas bus baigtas, turėsiu darbo iki pensijos. Galėsiu visa tai po truputi įgyvendinti. Kurti, kasti, statyti, sodinti ir t.t. Darbuotis bus smagiau, nes žinosi vardan ko tai darai ir kur eini :)

Vienas variantas patinka labiau. Pamaniau jį įdėsiu ir Jums akims paganyti. Gal turėsite komentarų? Patarimų? Pasiūlymų? Vertinčiau, jei parašytumėte.

Čia išplanavimas. Technika: akvarelė. Nuostabu ar ne :)

Primenu, kad šiuo metu tai yra šlaitas. Schemoje matyti, kaip išlyginant plotus susiformuoja plokštumos, savotiški "aukštai". Pirmasis lygis yra "gyvenamoji" zona. Tai erdvė aplink namą: rytinėje pusėje paradinė dalis, akmenim grysta aikštė: privažiavimas, įvažiavimas į garažą. Šiauriau vaismedžių sodas. Keliaujant į vakarus kylame į "antrą aukštą" tai japoniško stiliaus parkas. Šviesus ovalas tai sausas akmenų sodelis su filosofiniais akmenimis. Šalia dirbtinis prūdelis su japoniškais karpiais, kairiau (per lieptelį) maudynių vietelė (šie du vandenys fiziškai neususisiekia, čia dėl higienos). Centre arbatos namelis/pirtelė. Vakaruose teniso aikštelė na ir visa kita.


O čia jau kompiuterinis 3D variantas. Vaizdas iš pietų pusės. Šiaurės vakaruose dar bus daugiau ploto, architektas ne visą žemę dar panaudojo. Bet bendras įspūdis formuojasi. Palei pietinį kraštą matyti akmenys ir suformuoti krūmai. Na, tai japoniška stilistika.

Dabar ruošiu pastabas, tad jei turite vertingų įžvalgų, labai lauksiu.

p.s. SU PAVASARIU!25 komentarai:

 1. Aš namą traukčiau kuo labiau į šiaurę

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man kažkaip per daug krūmų ir medžių, arba per daug jie suplakti. Norėtųsi kaip ir parkelio, o ne pakelės krūmyno :) Bet čia tik IMHO :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man šiaip įdomu, o kam už tokius dalykus pinigus mokėt? Kaip suprantu čia neprivaloma, pats negalejai kažko panašaus pasipaišyt? Tuo labiau, kad tai tik vizija, kuriai įgyvendinti reik daug pinigų ir laiko. Mano nuomone pinigai į balą. Labai jau čia grubiai skamba :) Bet deją kol nėr kišenej milijonų cia beverčiai brežiniai, kurie po 5 metų neatitiks tikrovės. Kaip darai viska palaipsniui, tai ir planuot viską reik palaipsniui... O šiaip graži vizija.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveikinimai! :) Su nuostabaus namo statybom ir su bent po truputi atsirandanciais pokyciais.

  Na projektas grazus :) Specialistai ismano savo darba... Mmm, o jei megsti pasportuoti, galima link siaures iki medziu, tada link vakaru uz teniso kortu ir griztant pro pietus iki namo padaryti taka, kuriuo galima ir pabegioti, ir pasivaikscioti vakarais :) O siaip pastabu daugiau jokiu... Projektas tikrai neblogas :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jadzekai, tai ka rasai yra agrarinis mastymas. Gali vadinti racionaliu jei nori. Daug kas turi milijona ir gyvena bute arba 15 aru sodybeleje, todel, kad neturi fantazijos, vizijos arba susiskaiciuoja jog taip racionaliau. Vienu tikslas gyventi ekonomiskai, praktiskai (jie renkasi NORFA). Kitu - igyvendinti svajone, kuria susapnavo vaikysteje, uzsiaugino, ispuoselejo. Pirmiesiems pasiseka veik visada, antriesiems tikrai nevisada. Bet jei pasiseka, tai pirmieji visada pavydi antriesiems ir piktai burbuliuoja: vagys, durniai, banditai... Juk pinigai savaime nera tikslas, tik priemone. Vizija yra tikslas. Jei nori vizija stumteleti i strategini etapa, gali prireikti profesionalu pagalbos. O tai kainuoja. Arba lieka saviveikla. Nemegstu saviveiklos!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sveikinu turint gera vizija. Man architekte 20 aru sklypo vizija padare irgi grazu, bet igyvendinti labai sunku.

  o siaip manau, jog ne namu dydis ar grozis svarbiausia... Bet tai supranti pervelai.

  Tiesiog turejau omeny, jog sie grandioziniai proektai neuzgostu svarbesniu ir aplink esanciu dalyku.

  AtsakytiPanaikinti
 7. gražu pažiūrėti :) kad man tiek žemės turėti :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveiki, mano vardas yra Juliana Mykolas, iš sukčiavimu padirbtų skolintojų rankas auka, man buvo apgaulė visi labiausiai € 29.000, nes man reikia didelį kapitalą 80.000.000 tūkst, aš beveik mirė, aš neturėjo kur eiti, mano Verslo sunaikinta proceso Aš pamečiau savo sūnų .. Aš negaliu pakęsti tai vyksta dar kartą. 2014 birželio mėn sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina ponia Elina, kad galiausiai padėjo man užtikrinti paskolą bendrovei, gera mama, aš norėjau pasinaudoti galimybe tai pasakyti ačiū, Tegul Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe patarti kolegos Lietuva, kad yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos greitai registruotis tik per ponia Elina elektroniniu paštu: elinajohnson11@hotmail.com~~HEAD=pobj. galite susisiekti su manimi per šį laišką; julianamichael2001@gmail.com jei turite kokių nors abejonių. Prašome ji buvo vienintelis žmogus, patikimas ir patikima.
  Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Sveiki

  Mes esame krikščionių organizacija, padedanti padėti žmonėms, kuriems reikalinga pagalba, pvz., Finansinė pagalba. Todėl, jei turite finansinę problemą arba turite finansinių neramumų, ir jums reikia priemonių, kad pradėtumėte savo verslą, ar jums reikia paskolos, sumokėti savo skolą ar sumokėti už savo sąskaitas, pradėti gerą verslą ar sunkiai gauti laiko kapitalo paskola iš vietinių bankų, susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: mrsrosemary4444@gmail.com sako apie Bibliją: "" Luko 11:10 visiems, kurie to prašo; kas ieško paieškos; ir megztinis atidarys duris. "Taigi neleiskite šios galimybės perduoti tavo, nes Jėzus yra tas pats vakar, šiandien ir amžinai. Prašau, jie yra rimti ir Dievas bijo žmonių.

  INFORMACIJA APIE ŽEMĖS ŪKIO.
  Jūsų vardai ................
  Tavo šalis ............
  Tavo šalis ...............
  Tavo miestas ................
  Jūsų adresas ................
  Jūsų užsiėmimas ..............
  Jūsų šeimyninė padėtis .........
  Amžius ......................
  Seksas .........................
  Telefono numeris...............
  Mėnesinės pajamos. ..............
  Kitas nuo Kin .................
  Paskolos suma .....................
  Paskolos trukmė .....................
  Paskolos paskirtis ...................
  Ar taikėte anksčiau ............


  Dėkojame už supratimą apie jūsų kontaktą, kai laukiame

  Sveikinimai
  Valdymas
  El. Paštas: mrsrosemary4444@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sveiki

  Šiuo metu mes teikiame sezoninę paskolą, kurios palūkanų norma yra 2%
  Mes pritariame finansavimui iki 300 000 000 USD ir daugiau, priklausomai nuo
  verslo pobūdis. Nr kredito patikrinimas, nėra užstato, asmeninė paskola, siekiant palengvinti jūsų finansines kliūtis yra priimta. Mūsų paslaugos yra patikimos ir tvirtos, susisiekite su mumis šiandien per
  (bonitecloancompany@gmail.com) Jūsų sėkmė yra mūsų prioritetas.

  Geriausi linkėjimai!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Pateikite už greitą ir prieinamą paskolą

  Ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos, automobilių paskolų, paskolų konsolidavimo paskolų, neužtikrintų paskolų, rizikos kapitalo ir tt Arba jums buvo atsisakyta paskolos iš banko ar finansų įstaigos, Nesijaudinkite, mes esame čia Fred Larry paskolų įmonė yra sertifikuota ir garantuota. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendrovei už prieinamą 3% palūkanų normą; svyruoja nuo £ 500,000.00 iki £ 500,000,000,000.00. eik ir turi savo liudijimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis (fredlarryloanfirm@gmail.com) arba (fredlarryloanfirm@hotmail.com).

  Pateikite už greitą ir prieinamą paskolą

  Ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos, automobilių paskolų, paskolų konsolidavimo paskolų, neužtikrintų paskolų, rizikos kapitalo ir tt Arba jums buvo atsisakyta paskolos iš banko ar finansų įstaigos, Nesijaudinkite, mes esame čia Fred Larry paskolų įmonė yra sertifikuota ir garantuota. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendrovei už prieinamą 3% palūkanų normą; svyruoja nuo £ 500,000.00 iki £ 500,000,000,000.00. eik ir turi savo liudijimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis (fredlarryloanfirm@gmail.com) arba (fredlarryloanfirm@hotmail.com).

  Pateikite už greitą ir prieinamą paskolą

  Ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos, automobilių paskolų, paskolų konsolidavimo paskolų, neužtikrintų paskolų, rizikos kapitalo ir tt Arba jums buvo atsisakyta paskolos iš banko ar finansų įstaigos, Nesijaudinkite, mes esame čia Fred Larry paskolų įmonė yra sertifikuota ir garantuota. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendrovei už prieinamą 3% palūkanų normą; svyruoja nuo £ 500,000.00 iki £ 500,000,000,000.00. eik ir turi savo liudijimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis (fredlarryloanfirm@gmail.com) arba (fredlarryloanfirm@hotmail.com).

  Pateikite už greitą ir prieinamą paskolą

  Ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos, automobilių paskolų, paskolų konsolidavimo paskolų, neužtikrintų paskolų, rizikos kapitalo ir tt Arba jums buvo atsisakyta paskolos iš banko ar finansų įstaigos, Nesijaudinkite, mes esame čia Fred Larry paskolų įmonė yra sertifikuota ir garantuota. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendrovei už prieinamą 3% palūkanų normą; svyruoja nuo £ 500,000.00 iki £ 500,000,000,000.00. eik ir turi savo liudijimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis (fredlarryloanfirm@gmail.com) arba (fredlarryloanfirm@hotmail.com).

  Pateikite už greitą ir prieinamą paskolą

  Ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos, automobilių paskolų, paskolų konsolidavimo paskolų, neužtikrintų paskolų, rizikos kapitalo ir tt Arba jums buvo atsisakyta paskolos iš banko ar finansų įstaigos, Nesijaudinkite, mes esame čia Fred Larry paskolų įmonė yra sertifikuota ir garantuota. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendrovei už prieinamą 3% palūkanų normą; svyruoja nuo £ 500,000.00 iki £ 500,000,000,000.00. eik ir turi savo liudijimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis (fredlarryloanfirm@gmail.com) arba (fredlarryloanfirm@hotmail.com).

  AtsakytiPanaikinti
 12. Sveiki

  Šiuo metu mes teikiame sezoninę paskolą, kurios palūkanų norma yra 2%
  Mes pritariame finansavimui iki 300 000 000 USD ir daugiau, priklausomai nuo
  verslo pobūdis. Nr kredito patikrinimas, nėra užstato, asmeninė paskola, siekiant palengvinti jūsų finansines kliūtis yra priimta. Mūsų paslaugos yra patikimos ir tvirtos, susisiekite su mumis šiandien per
  (bonitecloancompany@gmail.com) Jūsų sėkmė yra mūsų prioritetas.

  Geriausi linkėjimai!

  AtsakytiPanaikinti
 13. Sveiki

  Šiuo metu mes teikiame sezoninę paskolą, kurios palūkanų norma yra 2%
  Mes pritariame finansavimui iki 300 000 000 USD ir daugiau, priklausomai nuo
  verslo pobūdis. Nr kredito patikrinimas, nėra užstato, asmeninė paskola, siekiant palengvinti jūsų finansines kliūtis yra priimta. Mūsų paslaugos yra patikimos ir tvirtos, susisiekite su mumis šiandien per
  (bonitecloancompany@gmail.com) Jūsų sėkmė yra mūsų prioritetas.

  Geriausi linkėjimai!

  AtsakytiPanaikinti
 14. Sveiki žiūrovai

  Tai "Oceanic-finance", mes siūlome paskolas asmenims ir įmonėms visame pasaulyje, mes esame registruotoji ir licencijuota paskolų bendrovė. Ar jums reikia paskolos, kad sumokėtumėte savo sąskaitas? Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą? Ar jums reikia paskolos, norint nusipirkti butą? Mes siūlome visas paskolas, jei jus domina bet kokios rūšies paskola. El. paštas: Oceanicfinance113@gmail.com arba kas-app: +1(267)725-7570

  AtsakytiPanaikinti
 15. Gera diena,
  Ieškote paskolos skubiai? Ar norėtumėte apmokėti savo sąskaitas ir įsigyti nekilnojamąjį turtą (investicinės paskolos) / statybos paskolą? Galiu garantuoti jums 24 valandų paskolos patvirtinimą.
  Mes - pasaulinės klasės investicinė bendrovė, siūlanti visas finansines paslaugas su lanksčiais grąžinimo terminais ir laiku uždarytu grafiku.
  Susisiekite su mumis el. Paštu, kad gautumėte išsamią informaciją. Email- ericfinancee@gmail.com or ericfinancee@outlook.com
  Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 16. Sveiki žiūrovai

  Tai "Oceanic-finance", mes siūlome paskolas asmenims ir įmonėms visame pasaulyje, esame registruotoji ir licencijuota paskolų bendrovė. Ar jums reikia paskolos, kad sumokėtumėte savo sąskaitas? Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą? Ar jums reikia paskolos, norint nusipirkti butą? Mes siūlome visas paskolas, jei jus domina bet kokios rūšies paskola. El. paštas: Oceanicfinance113@gmail.com arba kas-app: +1(267)725-7570

  AtsakytiPanaikinti
 17. Aš teikiu paskolas įmonėms ir asmenims su pagrįstomis palūkanų normomis 2%. El. Laiškas: (christywalton355@gmail.com), jei jus domina paskolos pasiūlymas.

  AtsakytiPanaikinti
 18. Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( Creditplusfinance11@gmail.com arba Whatsapp +16234044993 ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: Creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993

  AtsakytiPanaikinti
 19. My Brothers and Sister all over the world, I am Mrs Boo Wheat from Canada ; i was in need of loan some month ago. i needed a loan to open my restaurant and bar, when one of my long time business partner introduce me to this good and trustful loan lender DR PURVA PIUS that help me out with a loan, and is interest rate is very low , thank God today. I am now a successful business woman, and I became useful. In the life of others, I now hold a restaurant and bar. And about 30 workers, thank GOD for my life I am leaving well today a happy father with three kids, thanks to you DR PURVA PIUS Now I can take care of my lovely family, i can now pay my bill. I am now the bread winner of my family. If you are look for a trustful and reliable loan leader. You can Email him via,mail (urgentloan22@gmail.com) Please tell him Mrs Boo Wheat from Canada introduce you to him. THANKS

  AtsakytiPanaikinti
 20. Mano vardas Alex Jack iš lietuvių. Noriu padėkoti Christy Waltonui, kuris padėjo man gauti paskolą. Per pastaruosius tris mėnesius aš ieškojau paskolą, kad galėčiau išspręsti savo skolas, visi bandė manęs apgauti mane, kol aš pagaliau susitiko su Christy'u Waltonu. ji galėjo suteikti 200 000 eurų paskolą. ji taip pat gali jums padėti. Ji taip pat padėjo kitiems mano kolegoms. Jei jums reikia kokios nors finansinės pagalbos, prašome susisiekti su savo kompanija el. Paštu (christywalton355@gmail.com). Manau, ji gali jums padėti. Susisiekite su ja, kad gautumėte pagalbos, nes ji padėjo man. Žemiau yra jos paskatinimo žodžiai tiems, kurie siekia teisėto ir sąžiningo privataus paskolos teikėjo kreiptis į savo įmonę elektroniniu paštu (christywalton355@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 21. Sveiki visi,

  Aš esu privatus skolintojas, aš siūlau paskolą 2 proc. Tai teisėta bendrovė, turinti garbę ir skirtumą. Mes esame pasiruošę padėti jums išspręsti bet kokią finansinę problemą, kurią esame, mes siūlome visas paskolos rūšis, taigi, jei jus domina ši paskolos pasiūlymas Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: (anggadiman1@gmail.com)

  Taip pat pateikite išsamią informaciją, kad galėtume nedelsdami pradėti paskolą.

  Vardas:
  Reikalinga suma:
  Trukmė: a
  Šalis:
  Paskolos tikslas:
  Mėnesinės pajamos:
  Telefono numeris:

  Susisiekite su mumis, pateikdami anksčiau pateiktą informaciją apie mūsų el. Laišką: anggadiman1@gmail.com

  Pagarbiai jums visiems.

  AtsakytiPanaikinti
 22. Ar ieškote privataus skolintojo? Ar skubiai reikia paskolos? Ar turite blogą kreditą? Aš galiu padėti jums užtikrinti paskolą, kurios palūkanų norma yra tik 2%. 100% finansavimas su minimaliais dokumentais.
  Prašome grąžinti mus elektroniniu paštu: (lendersuccess@gmail.com), jei jus domina paskola, kad galėtume suteikti daugiau informacijos apie mūsų paskolos sąlygas ir sąlygas.
  Dėkoju

  AtsakytiPanaikinti
 23. Ar jums reikia paskolos?

  Ar esate verslo vyras ar moteris? Ar jums reikia lėšų, kad pradėtumėte savo verslą? Ar jums reikia paskolos, kad išskaitytumėte savo skolą, sumokėtumėte savo sąskaitas ar pradėtumėte gražų verslą? Ar jums reikia lėšų savo projektui finansuoti? El. Paštas: ( Creditplusfinance11@gmail.com arba Whatsapp +16234044993 ) Mes siūlome garantuotas paskolos paslaugas bet kokia suma ir bet kuriai pasaulio daliai (asmenims, įmonėms, nekilnojamojo turto agentams ir korporacinėms įmonėms) už mūsų puikią 3% palūkanų normą. Norėdami gauti paraišką ir gauti daugiau informacijos, siųskite atsakymus į šį el. Pašto adresą: { Creditplusfinance11@gmail.com arba Whatsapp +16234044993 }

  Štai keletas sričių, kurias galime jums padėti

  * Finansinis
  * Verslo paskolos
  * Asmeninė paskola
  * Investicinė paskola
  * Auto paskola
  * Statybos paskolos
  * Skolos konsolidavimas
  * Kredito linija
  * Paskolos nuoma
  * Antrasis hipoteka
  * Kredito išpirkimas
  * Automobilių paskolos
  * Hipoteka
  * Refinansavimo paskolos
  * Studentų paskolos


  El. Paštas: Creditplusfinance11@gmail.com
  WhatsApp +16234044993

  AtsakytiPanaikinti
 24. Gera diena,

  Jums reikia skubios paskolos, kad išvalytumėte savo skolas, ar jums reikia nuosavo kapitalo paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Nebereikės ieškoti anketoje, nes esame čia, kad visi jūsų finansiniai rūpesčiai būtų praeityje. Prašome grąžinti mums, jei norite, elektroniniu paštu gauti paskolą: cashloanaccess@gmail.com

  Tai paprasta paskolos bendrovė. Mes siūlome paskolas, suinteresuotas pagrįstą 3% palūkanų normą. Asortimentas svyruoja nuo 5 000 eurų iki daugiausiai 100 000 000 eurų.

  Mūsų paskolos yra gerai apdraustos, nes mūsų prioritetas yra maksimalus saugumas.

  Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: cashloanaccess@gmail.com

  Pagarbiai
  P. Micheal Smith.

  3% pradinės paskolos ir garantijos

  AtsakytiPanaikinti
 25. "UNITED FINANCIO COMPANIA" Bendrovė turi tik akcinį kapitalą. Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos skiriasi nuo įmonės iki asmeninės paskolos arba trumpalaikės arba ilgalaikės paskolos, o palankesnės palūkanų normos (2%). Mūsų paskolos procesas yra labai greitas ir patikimas su garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, apsilankykite mūsų el. Pašto adresu; UNITED.FINANCIO@GMAIL.COM

  AtsakytiPanaikinti