Žiema 2012...

...šilta kaip niekada. Sveiki.

Esu kiek apleidęs šį savo dienoraštį. Tad pamaniau reik apsireikšt, kad dar šnopuoju (kvėpuoju). Nerašau, nes nestatau. Nors šis blogas apie statybas :) Anksčiau jį skaitę žino, kad jis ne vien apie namo statybą, o labiau apie namų, tad čia yra visokių "gėrybių". Tačiau kol gyvenime užsitęsę virsmai, teismai, duotuoju momentu ir rašau su nemažomis pauzėmis. Nors lankytojų, vartytojų vis vien yra nemažai. Įdomu ko ieškodami žmonės čia papuola? Hm... verčiau statistiką ir matau, kad užklydusių geografija gana plati.


Žemėlapis primena pasiklydusius lietuvių emigrantus... :) matyt nemaža dalis jų čia užsuka. Tai va, mielieji emigrantai, užsidirbkite pinigų maišą ir grįžkite į Tėvynę. Parsivežę pinigų statykite namą, kaip Airijoj, Ispanijoj ar Anglijoj. Parsivežkite ir išsilaisvinusias smegenis (įsivaizduoju viščiuką besikalantį iš kiaušinio), būkite Užkalniai!


Ką tik buvau parašęs ilgą tekstą apie lietuvių baimę sakyti savo nuomonę ir fotografuotis, bet pagalvojau, kad rašydamas savo nuomonę, matyt užgausiu daugelį artimųjų, taip susireikšminsiu, vergausiu silpnybėms ir egoizmui, tad ištryniau :) Juk kilniau ir išmintingiau skleisti gėrį ir šviesą, kuri nušviestų tamsias ir surambėjusias pavargusių žmonių širdis. Everything is illuminated (from the past).Praeitą savaitę pagaliau pasnigo. Žiema, šilta kaip niekada, lig šiol buvo nesibaigiantis lapkritis. Keista, juolab, kad pernai žiema buvo nuostabi kaip niekada. Kai lauke taip pabąla ir savijauta pasikeičia. Šiaip jau šilta žiema turi privalumą - gal neperšals mano naujieji sodo gyventojai - obelaitės, grūšos, slyvos ir kiti draugai :) juk pirmoji žiema būna kritinė.

Ką gi, prasidėjo 2012-tieji... Hm, kaip dabar norėčiau paskaityti savo 2012 lapkričio postus. Kažkodėl manau jie bus įdomūs :) noriu, kad taip būtų. O kol kas dar vis žiema...

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Penktasis sezonas uždarytas

Nulinė kanalizacija: vamzdžiai atgulė į žemę

3/4